Yaşam

Sinem Kobal: Kenan İmirzalıoğlu’nu görür görmez vuruldum

Oyuncu Sinem Kobal, yıllar sonra ilk kez İbrahim Selim’le Bu Gece programına konuk oldu. Eşi Kenan İmirzalıoğlu ile nasıl tanıştığını anlatan Kobal, “Gördüğüm anda aşık olduğum biri.”

Sinem Kobal, İbrahim Selim’in “Kenan İmirzalıoğlu ile tanıştığınız anı hatırlıyor musunuz?” sorusuna ise “Hatırlamıyor muyum? Görür görmez aşık olduğum biri. İlk tanıştığımızda tabii ki enerjisinden etkilenmişti. Farkında bile değildim” diye yanıt verdi. . Kolumdan tutup beni çekti diyebilirim. Ve tabi ki öyle kaldım.”

‘SEVGİ VE ÇABA VARSA HERŞEY TERSİNE AKIŞMAYA BAŞLAR’

“Evlenince bir şeyler değişir mi? Evlilik aşkı öldürür mü?” Kobal soruyu şu şekilde yanıtladı:

“Bence sorun evlilik değil. Sorun, hayatınızı birlikte geçirmek istediğiniz partneriniz ve yaşadıklarınızla ilgili. Sevgi ve emek varsa evlilik keyifli olur, aşık olmak da keyifli olur; her şey yoluna girmeye başlar. Aksi takdirde evliliğin çok güzel bir şey olduğunu doğru bulmuyorum ama insan sırf evlenmek için mutlaka evlenmeli.

Birbirini gerçekten seven iki ruh buluştuğunda bu çabayı göstermek isterler ve evlilik aslında burada keyifli bir yol çizer. Bizim için de böyle oldu. O yolu sana çiziyor ve sen orada bir çaba daha gösteriyorsun, aile oluyorsun, kökleniyorsun ve bu da kendini güçlü hissetmeni sağlıyor. Aile ve evlilik kavramının her zaman kendine ait olduğunu düşünüyorum. Yeter ki Allah hepimize iyi insanlar versin.”

2016 yılında evlenen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun bu evlilikten Lalin ve Leyla adında 2 çocukları var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu