Haber

Aydın İl Jandarma Komutanlığı Söke’de Sergi Düzenledi

Aydın İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Söke’nin Cumhuriyet Meydanı’nda stant açtı. Meydanda açılan stantlarda grupların kullandığı ekipmanlar sergilenirken, vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

Aydın İl Jandarma Komutanlığı, Cumhuriyetin 100’üncü yılı kutlamaları kapsamında Söke’de stant açtı. Cumhuriyet Meydanı’nda açılan standa Söke Kaymakamı Ali Akça, Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, Söke İlçe Emniyet Müdürü Fatih Demiralp, Söke İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Emre Mengi ve çok sayıda vatandaş katıldı. Stantlarda jandarma teşkilatına bağlı ekip ve grupların kullandığı ekipmanlar tanıtıldı.

Stantları gezerken basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Söke Kaymakamı Ali Akça, “Aydın İl Jandarma Komutanlığı’nın yürüttüğü faaliyetleri ve kullandığı ekipmanları tanıtmak, göstermek ve bir fuar alanı oluşturmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlendi. Bu etkinliğe Söke’li vatandaşlarımız da büyük bir memnuniyetle katılarak, yapılan çalışmaları takdirle karşıladılar.” “Yaptıklarını görünce çok mutlu olduk. Güvenlik güçleri yanımızda. Allah onlardan razı olsun. İşlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu