Teknoloji

Realme GT 6’nın İşlemcisi Belli Oldu

Realme GT 6, 20 Haziran’da beğenilere sunulacak. Tanıtım öncesi geri sayım başlarken, Realme’den de telefonla ilgili yeni duyurular geliyor. Bu paylaşımlara göre telefon gücünü Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3’ten alacak.

Realme’nin verdiği bilgiler bu kadarla sınırlı kalmadı. Şirket, GT6’nın 10014 mm² büyüklüğünde çift buhar çemberli soğutma sistemiyle donatılacağını ve bunun türünün en büyüğü olacağını belirtti.

Realme’nin yeni telefonu Geek Güç Ayarlama olarak adlandırılan bir özellikle geleceği öğrenildi. Bunun GT için yürütülen bir pazarlama hamlesi olduğu da söylenebilir. Söz konusu özellikle Snapdragon 8s Gen 3’ün “ilk kişiselleştirilebilir yonga seti” olacağı belirtildi.

Realme GT 6’nın İşlemcisi Belli Oldu

Realme GT 6, Ana Kamerası 50 Megapiksel Olacak

Realme’den gelen bilgilere göre, akıllı telefonun ekranının sahip olacağı maksimum parlaklık seviyesi 6000 nit. GT 6T modeliyle aynı renk seçenekleriyle gelecek olan telefonun üç arka kameraya ev sahipliği yapacağı ve ana kamera görevini de 50 megapiksel sensörün üstleneceği diğer bilgiler arasında yer alıyor. Bu sensörde optik görüntü sabitleme özelliği de sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu