Haber

Mehtap ve Ada Turları başladı

Dönemin ilk Ay Işığı ve Ada Tipi’ne Kocaelililer yağışlı havaya rağmen yoğun ilgi gösterdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ayışığı ve Ada Çeşitleri başladı. Dönemin ilk seferlerine Kocaeli halkının ilgisi yoğun olmuştur. Yağışlı havaya rağmen yarışmalara katılan kent sakinleri keyifli vakit geçirdi.

GELENEKSEL OLDU

Körfezin mükemmel atmosferinde keyifli bir gün geçirmek isteyenler için Büyükşehir Belediyesi’nin bir klasik haline getirdiği ve her hafta sonu gerçekleştirileceği Körfez’de Ayışığı Çeşitleri 17 Haziran Cumartesi günü başladı ve Büyük Ada 18 Haziran Pazar günü tipler. Ayrıca hafta içi günlerde Moonlight ve Big Island tipi gemiler kiralanabilmektedir.

MÜZİKLİ MEHTAP TURU

Ayışığı Çeşitleri 17 Haziran ve 16 Eylül ortasında Cumartesi günleri yapılacak. Ayışığı çeşitlerinin ücretlendirmesi öğrenciler için 100 TL ve 75 TL olarak belirlendi. Gezi boyunca dondurma ve çay da ikram ediliyor. Ödemeler binişte şehir kartı veya temassız kredi kartları ile yapılabilir.

BÜYÜK ADAYA YOLCULUK

İstanbul Büyükada yarışları 18 Haziran ve 17 Eylül ortasında Pazar günleri yapılacak. Tam 150 TL, öğrenciler için 100 TL olarak belirlendi. Darıca’dan biniş yapan yolcular için ücret tarifesi 110 TL, öğrenciler için 90 TL’dir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu