Teknoloji

Mcdodo’nun efsane kablosu ve astronot panda tüm alışverişlerde hediye

Global taşınabilir aksesuar markası Mcdodo, web sitesinden alışveriş yapanları armağanlara boğmaya devam ediyor. LED ışıklı süratli şarj kabloları, tablet kalemleri, süratli GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar, MagSafe kılıflar ve kablosuz şarjlı araç telefon tutacağı üzere pek çok inovatif eserin yer aldığı mcdodo ‘den yapılan tüm alışverişlerde; patentli ‘power off’ teknolojisinin yaratıcısı olan iPhone veri kablosu ve sempatik astronot panda anahtarlık armağan ediliyor.

Türkiye’nin en süratli büyüyen taşınabilir aksesuar markası Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş eser gamıyla, muhtaçlığa uygun teknolojik aksesuarlar üretmeye devam ediyor. Günümüzün dijitalleşen taşınabilir dünyasında, teknolojik aletlerin artık olmazsa olmazımız olduğunun şuuruyla hareket eden Mcdodo; USB-C hub’lar, LED ışıklı süratli şarj kabloları, süratli GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı araç tutacağı üzere pek çok inovatif eserin de içinde olduğu 350’nin üzerinde aksesuar seçeneği sunuyor.

Limit olmadan tüm alışverişlerde geçerli!

Marka mottosu, ‘sektördeki ihtiyaçlara kısa sürede odaklanarak çözümler geliştirmek’ olan Mcdodo, web sitesinden yapılan alışverişlerde, kullanıcılarına armağan fırsatları sunmaya devam ediyor. Mcdodo’nun e-ticaret sitesi üzerinden yapılacak tüm alışverişlerde, patentli ‘power off’ teknolojisinin yaratıcısı olan iPhone veri kablosu ve eğlenceli astronot panda anahtarlık ikram ediliyor.

Ürün gamında araç içi aksesuarlar, kablolar, kılıflar ve hami camlar, şarj adaptörleri, powerbank’ler, şarj kabloları üzere fonksiyonel eserleri bulunduran Mcdodo, ayrıyeten pek çok yenilikçi ve özel dizaynlı inovatif eseri de meraklılarıyla buluşturuyor.

Mcdodo eserleri; mcdodo adresinin yanı sıra Apple Türkiye Yetkili Satıcısı Gürgençler mağazalarında; ayrıyeten Amazon, Hepsiburada, N11 ve Trendyol üzerinden de tüketicilerle buluşuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu