İş

İş Bankası ve F-Ray FinTech’ten sermaye piyasaları için iş birliği

İş Bankası, Workup Girişimcilik Programı 10. dönem mezunlarından F-Ray FinTech ile finansal okuryazarlığın artmasına, borsa yatırımcılarına kaliteli ve hızlı bilgi sağlanmasına katkı sağlayacak bir işbirliğine imza attı.

F-Ray FinTech tarafından geliştirilen “Temel İş Analizi Platformu”, hisse senetlerinin detaylı bilanço analizleri, kapsamlı filtreleme ve skorlama seçenekleri, sektörel analizler, halka arz ve temettü bilgileri gibi onlarca farklı analiz aracına hızlı ve kolay erişim sağlıyor, görselleştirme teknikleri ile Böylece yatırım kararlarının bilgiye dayalı olarak şekillenmesine katkı sağlar.

Türkiye İş Bankası ve F-Ray FinTech işbirliğiyle tüm İş Bankası müşterileri, Borsa İşlem Platformu’na giriş yaptıktan sonra “İş’in Temeli” uygulamasına ücretsiz olarak erişebiliyor.

İş Bankası Genel Müdürü Hakan Ortan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, finansal teknoloji alanında yenilikçi yaklaşımlarını sürdürdüklerini belirterek, yatırımcıların finansal okuryazarlık konusunda desteklenmesi, finansal bilgiye erişimin artırılması ve yatırımcılara yardımcı olmak amacıyla bu platformu hayata geçirdiklerini söyledi. bilinçli yatırım kararları verin. Platformda iş birliği yaptıkları teknoloji girişiminin de İş Bankası Workup Girişimcilik Programı mezunu olmasından gurur duyduklarını belirten Ortan, “Girişimcilerimizin ve yol arkadaşlarımızın başarısı bizi gururlandırıyor, işbirliğimizin bu şekilde meyve vermesi de bizi gururlandırıyor” dedi. yenilikçi çözümler Türkiye’nin finansal teknoloji alanında ilerlemesine katkıda bulunuyor. “Bir işletme olarak kurulan ve bu yıl 100’üncü yılını kutlayacak olan Bankamız, hem girişimcilik ekosistemini besliyor hem de ekosistemden besleniyor” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu