Yaşam

Farah Zeynep Abdullah, Atatürk dizisinin Disney’de yayınlanmayacağına tepki gösterdi!

Disney Plus’ın Atatürk dizisinin yayınını durdurduğunun doğrulanmasından bu yana tepki göstermesi beklenen ünlü isimlerin neredeyse tamamı sessizliğini korudu. Eda Ece ve Demet Akalın gibi isimlerin ardından Disney’e bir tepki de Zeynep Farah Abdullah’tan geldi. ayrıntılar ?

Bir süredir devam eden bir Disney karmaşası var, biliyorsun.

Kısa bir süre önce tüm yerli içeriği platformdan kaldıran Disney Plus, önce Atatürk dizisinin yayınlanacağını söylese de geçtiğimiz saatlerde içerik stratejisini değiştirdiklerini ve Atatürk dizisinin önce FOX’ta sonra da FOX’ta yayınlanacağını duyurdu. sinemalarda.

Disney Plus’ın “Atatürk” dizisini platformunda yayınlamama kararının gerekçesinin Ermeni lobisinin baskıları olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Bunun üzerine Disney Plus’tan dizinin yayınlanmayacağına dair bir açıklama geldi. Ancak ses getirmesi beklenen sanat camiasından, özellikle Disney ile anlaşan ünlülerden ses çıkmadı…

Yine de itiraz edenler oldu tabii. Geçtiğimiz saatlerde Disney’e tepki gösteren Eda Ece, Bege, Demet Akalın gibi isimlerin yanına bir ünlü daha eklendi.

Farah Zeynep Abdullah, Twitter hesabından “Bu ülkede Disney Plus’ta neden böyle saçmalıklar yapıyorsunuz” notuyla paylaşım yaptı.

? Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

gerze-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu