Yaşam

Dr. John F. Demartini’nin İlham Veren Kader kitabındaki öğretiler

Destiny Born of İlham’ı okuyarak hayatınızı neye adamak istediğinizi netleştirmeyi, hedeflerinizi başkalarına güçlü ve etkili bir şekilde açıklamayı, sevdiğiniz şeyi yaparak para kazanmayı ve sizi güçlendirecek birçok ilkeyi keşfetmeyi öğreneceksiniz. Doyum verici bir hayat yaşama yolculuğu.

Keşfettiğiniz bu ilkeleri kullanarak bu kitap, kaderinizi gerçekleştirme yolunda karşılaşacağınız en büyük zorlukları tanımlamanız ve bunların üstesinden gelmeniz için sizi en güçlü araçlardan bazılarıyla donatacaktır.

Dikkatinizi dağıtabilecek ve amacınızdan uzaklaştırabilecek duyguları nasıl çözeceğinizi öğreneceksiniz. O zaman engelleri aşacak ve hayatınızı gerçekten olmasını istediğiniz şekilde planlayacak araçlara sahip olacaksınız.

Sonunda astronomik bir vizyonla yaşamanın gücünü keşfedecek, başkanlar ve takipçileri arasındaki farkı görecek, liderliğin beş kelimesini ortaya çıkaracak, zaman perspektifinizi genişletecek, dalgalanma etkisinin doğasını anlayacak ve nasıl örnek oluşturacağınızı öğreneceksiniz. başkaları için sevdiğiniz şeyi yaparak.

Lider olmak…

Hayatınızı başkasının düşündüğü gibi değil, gerçekten olmasını istediğiniz şekilde planlamanın gücünü keşfedeceksiniz.

Bu kitapla kendinize dair geniş bir farkındalık kazanacak, lider ve takipçi olmak arasındaki gerçek farkı anlayacak ve sevdiğiniz işi yaparak başkalarına nasıl örnek olabileceğinizi göreceksiniz.

Anlamlı ve ilham verici bir yaşamda ustalaşma yolculuğuna başlayarak, geniş kapsamlı bir dalgalanma etkisini harekete geçireceksiniz.

Sayfa: 280

İlham veren vizyon

Dr. John F. Demartini, Born of Inspiration (İlhamdan Doğmak) adlı kitabıyla, hayatımız boyunca geliştirmeye çalışabileceğimiz, kalbimizden gelen hayale sahip olmamız için bize ilham veren vizyonumuzu uyandırmaya yardımcı oluyor.

İlham Veren Kader size insan davranışının unsurlarını öğretecek: Neden sizsiniz; İlhamınızı harekete geçiren şey nedir, olduğunuz gibi nasıl harikasınız ve gücünüzün, zayıflığınızın, güçlü yanlarınızın, zorluklarınızın şu anda en çok sevdiğiniz şeyi ve gelecekte en çok istediğiniz şeyi yapmanıza yardımcı olacak harika dinamiği nasıl yarattığını .

Dr. John F. Demartini

Yaşam için el kitabı

Bu kitap, yaşam için bir el kitabı olarak özetlenebilir, çünkü kim olduğunuzun özünü anlamanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgeliği ve yaşamınızın tüm yönlerini güçlendirecek bilgi birikimini içerir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu