Yaşam

Disney’in En Popüler Çizgi Filmlerinden Phineas ve Ferb Yeni Bölümlerle Geri Dönüyor!

Disney’in en sevilen çizgi filmlerinden Phineas ve Ferb, yeni bölümleriyle ekranlara geri dönüyor. Bu popüler çizgi film, orijinal hikayesi ve izleyicilerin kalbini kazanmayı başaran eğlenceli karakterleriyle tanınıyor. Phineas ve Ferb’ün macera dolu yeni bölümleri çok yakında ekranlarda!

Detaylar hemen aşağıda ??

2007 yılında Disney kanalında dört sezon yayınlanan Phineas ve Ferb, iki küçük dahi kardeşin bilimsel maceralarını konu alıyor.

Bu çizgi film, Phineas ve Ferb’ün heyecan verici maceralarını, abla karakter Candace ve onların evcil hayvanları Casus Platypus Perry’nin dahil olduğu bir dizi etkinlik aracılığıyla anlatıyor.

Bu çizgi filmin her bölümü kesintisiz, sürükleyici ve eğlenceli hikayelerle dolu!

Bu kadar söyledikten sonra efsane jeneriği de hatırlamadan olmaz diye düşündük. Burada yıllık dertleri zamanı nasıl geçirecekleri!

Her bölümüyle bizi eğlendiren, çocukluğumuza götüren Phineas ve Ferb, yeni bölümleriyle ekranlara geri dönüyor!

Haftanın ilk günlerinde Televizyon Eleştirmenleri Derneği, Disney+ için Phineas ve Ferb’ün devamı niteliğinde iki sezon, toplam 40 bölüm için talepte bulundu.

Hatta çizgi film serisinin yaratıcılarından Dan Povenmire, yeni bölümlerin çekimi için görüşmelerin başlatıldığını duyurdu.

Çizgi film dünyasının sevilen karakterlerinden Phineas’ın ses sanatçısı Vincent Martella ve Spy Perry’nin seslendirmesini yapan Dee Bradley Baker, yeni çekimlerle ilgili heyecanlarını sosyal medyada hayranlarıyla paylaştı.

Vincent Martella, Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafın açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Ferb, Phineas, Vanessa, Dr. Doofenshmirtz, Isabella ve Stajyer Carl takılıyorlar.”

Phineas ve Ferb’ü yeniden ekranlarda görmekten mutlu musunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu