Haber

Büyük Aşk Bitti! İrem Derici ve Atakan Işıktutan Tüm Aşk Fotoğraflarını Silip Ayrıldıklarını Açıkladı

Bir süredir Atakan Işıktutan’a aşık olan İrem Derici, geçtiğimiz saatlerde sevgilisiyle olan tüm fotoğraflarını sildi. Kısa süre sonra Atakan Işıktutan’dan da aynı hamle geldi, İrem Derici ise ayrıldıklarını duyurdu… Detaylar?

Pop müziğin başarılı isimlerinden İrem Derici, hem özel hayatıyla hem de açık sözlü açıklamalarıyla magazin gündeminde her zaman yer alan isimlerden biri.

İlk başta insanlara tuhaf gelen ama zamanla herkes ona ısınıp çılgın hallerine alışan İrem Derici, bir süredir aşka gülmüyordu.

Ancak geçtiğimiz şubat ayında eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile yeni bir aşk yaşadı.

Ve dergiye de yansıdığı gibi o kadar keyifli ve saygılı bir ilişki vardı ki, kısa sürede birçok sosyal medya kullanıcısının idol çifti bile oldular.

Sonuçta Atakan Işıktutan’ın İrem Derici’nin paylaşımlarına yaptığı imrenilecek yorumları, kız arkadaşı ödül alırken ağlayacak kadar samimi sevişmesini, Derici’nin çatlaklarından bahsedenlere hızlı tepki vermesini unutmak mümkün değil.

BEN

Her şey bize bile bu kadar harika yansıtılırken, İrem Derici severler Atakan Işıktutan’ı örnek bir kayınbirader ilan etti bile…

Ancak geçtiğimiz saatlerde İrem Derici ile Atakan Işıktutan’ın son hamlesi herkesin büyük aşkın bittiğini düşünmesine neden oldu.

Önce İrem Derici, ardından Atakan Işıktutan birlikte çektikleri fotoğrafları tek tek sosyal medya hesaplarından sildi…

Tabii sosyal medya kullanıcılarının fotoğrafların birer birer silindiğini fark etmesiyle haber hızla yayıldı. Kısa bir süre sonra İrem Derici’den ayrılık açıklaması geldi?

Atakan Işıktutan, İrem Derici’nin yoğun iş yükü ve yorgunluk nedeniyle ayrıldıklarını anlattığı ve eski sevgilisine teşekkür ettiği hikayeyi de aynen paylaştı.

“Harika gidiyor!” Ne yazık ki aşk dediğimiz sona erdi… Ancak şimdilik o kadar naif ve saygılı görünüyor ki ayrılık, kim bilir belki bir gün çözerler ve kaldıkları yerden yeniden başlarlar… Her ikisine de hayırlı olsun!

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

derebucakajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu