Yaşam

Armağan Çağlayan’ın Biyopsi Sonuçları Açıklandı

Son devirde Youtube’da yayınlanan programlarıyla isminden kelam ettiren üretimci ve sunucu Armağan Çağlayan, toplumsal medya hesabından akciğer kanserine yakalandığını duyurmuştu. Armağan Çağlayan’ın biyopsi sonuçları açıklandı. Şovlarına ve programlarına orta vereceğini açıklayan Çağlayan, sıhhat durumuyla ilgili yeni bir gelişmeyi duyurdu.

Programa Orta Verecek

İlgili Makaleler

Son dönemde Youtube’da yayınlanan, imalcisi ve sunucusu olduğu programlarla dikkat çeken Armağan Çağlayan, Instagram hesabından üzücü bir haber paylaştı. Yıllık sıhhat taraması sonucu öğrendiği hastalığından bahseden 56 yaşındaki üretimci, tedavi süreci sebebiyle şovlarına ve programlarına orta vereceğini açıkladı.

Akciğerinde Kitle Tespit Edildi

Herkese merhaba, bugün sizinle şahsî bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın vakitte yaptırdığım yıllık sıhhat taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.

Gösterilere Zarurî Ara

Çağlayan, “Beş aydır sahnelemekte olduğumuz ‘Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra mecburî bir orta verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Lakin çalışmak benim için her vakit olduğu üzere, artık de hayatla bağımı sağlayan en kıymetli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zarurî ortayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yine görüşmek dileğiyle” sözlerini kullandı.

Geçmiş Olsun İletileri Yağdı

Armağan Çağlayan’ın paylaşımı kısa sürede gündem olan paylaşımının altına; Nilüfer, Melek Baykal, Sıla, Mabel Matiz, Demet Akalın, Kaan Sekban, Gonca Vuslateri, Kuşlum Aydın, Kubat, Ayşe Özyılmazel, Soner Arıca, Petek Dinçöz, Cenk Eren, Berfu Yenenler, Behzat Uygur, ve Ziynet Sali üzere birçok ünlü isim, “Geçmiş olsun” yorumunda bulundu.

“Acı Çekmek İstemiyorum!…”

Youtube deki en son yayımlanan programında kanser sebebiyle yaşama veda eden ünlü isim Billur Kalkavan ‘ın sevgilisi Buğra Bahadırlı ‘yı ağırlayan Armağan Çağlayan, hastalığını Billur Kalkavan ‘ın öldüğü gün öğrendiğini söyledi. İçinde bulunduğu süreçte başına gelen en büyük endişeden da husus açarkende gözyaşlarını tutamayan Armağan Çağlayan, “Billur Hanım ‘ın vefat ettiği gün benim ciğerimde bir kitle bulundu. Vefat haberini okuduğumda sanki bende o gün bir şey bulunmamış gibi hissettim çok acayip bir duygu. Ben de Billur Hanım gibi check-up yaptırdığımda öğrendim. Korkuyorum muyum? Hayır. Bir tek acı çekmekten istemiyorum. Belki Billur da öyle düşünüyordu. Eğer benimki kanserse bile daha çok başı” dedi…

Armağan Çağlayan’ın Biyopsi Sonuçları Açıklandı

Alınan biyopside hastalığın lenflerine bulaşmadığı muştusunu veren Çağlayan, şunları söyledi:

Selamlar… Cuma günü lenflerime yürüyüp yürümediğinin tespit edilmesi için lenflerimden modül alınıp biyopsiye yollandı. Şükür, lenflerim pak. Lenflerime yürümemiş. Çarşamba günü bir operasyon geçireceğim. Operasyonla kitle ciğerimden alınacak. Operasyondan sonra nasıl bir tedavi uygulanacağına genetik testiyle karar verilecek. Ameliyattan sonra görüşmek üzere… Herkese her şey için çooook teşekkürler… Sevgiler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu