Yaşam

Sur Yapı Holiday Homes Antalya ile Tatilin Kazananı Sizsiniz

Gün geçtikçe değer kazanan devre mülklerin de kira getirisi potansiyeline sahip olduğuna dikkat çeken Elmas, “Devre devreli devre mülklerinizi kullanmadığınız zamanlarda kiralayabilir, dilediğiniz zaman satabilir veya devredebilirsiniz. çocuklarınıza ve onları nesilden nesile aktarın. Bu sayede her geçen gün değer katan devre tatiliniz ile tatilinizden para kazanma fırsatı sunuyoruz.

Emlak, perakende ve enerji sektörlerindeki 30 yıllık tecrübesini turizm alanına taşıyan Sur Yapı, ‘yeni nesil tatil’ anlayışıyla geliştirdiği Sur Yapı Tatil Konutları Antalya projesi ile tatilden para kazanmanın yolunu açıyor. . Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Sur Yapı Tatil Konutları Antalya’dan alınan devre mülkün yatırım fırsatı sunduğunu belirterek, “Sur Yapı Holiday Residences Antalya’dan alınacak tapulu devremülkler hem kazandırıyor. gün geçtikçe değer katmakta ve kira getirisi potansiyeli ile tatilden para kazanma imkanı sunmaktadır. . Devre mülkünüzü kullanmadığınız zamanlarda kiralayabilir, dilediğiniz zaman satabilir veya çocuklarınıza devrederek nesilden nesile miras bırakabilirsiniz. Bu sayede her geçen gün değeri artan devremülkünüz ile tatilinizden para kazanma fırsatı sunuyoruz.

14 farklı havuz ve özel plaj tesisi

Sur Yapı Tatil Evleri’nin Konyaaltı sahilinde kumsalı ve kendine ait plajı olan bir yüzme havuzu olduğuna işaret eden Elmas, “Tesisimizde 14 farklı tematik havuz bulunmaktadır. Sahil havuzu, dalga havuzu, kapalı havuzlar, sıcak ve soğuk sulu yüzme havuzları, aquapark, bayanlara özel havuzlar, sonsuzluk ve zen havuzları gibi birçok aktivite alanı devremülk alıcılarımıza sunduğumuz geniş yelpazemiz arasındadır.

Ormana komşu konumu ile ayrıcalıklı lokasyon fırsatı

Sur Yapı Tatil Konutları’nın Kepez Kent Ormanı’nın bitişiğinde olduğunu belirten Elmas, “Ormanlık alanda ayrıca komşularınızla güzel vakit geçirebileceğiniz kır kahveleri, kır lokantaları ve kafeler gibi alanlar da bulunuyor. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da ayrıca macera parkuru, paintball sahası, küçük bowling sahası, tenis kortu, küçük futbol sahası, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, aktivite alanları, gölet, dinlenme alanları, piknik ve barbekü alanlarının yanı sıra yoga, pilates, Voleybol, futbol, ​​basketbol, ​​tenis, kardiyo gibi sporların yapılabileceği bir spor kulübü de bulunmaktadır.

Tamamen mobilyalı devremülk

Devre mülk sahiplerinin tercihlerine göre sunulacak bireysel hizmetler, yeni nesil tatil evlerinin en değerli özelliklerinden biri olarak öne çıkıyor. 7/24 otel hizmetlerinin 5 yıldız konforunda sunulacağı Sur Yapı Tatil Evleri’nde Antalyalılar tatil evlerine tek bavulla seyahat edebilecek, pek çok hizmeti kendi ihtiyaç ve tercihlerine göre düzenleyebilecek. Sur Yapı Tatil Konutları Antalya’da küçük ev aletlerinden çamaşır makinelerine kadar ihtiyaç duyulabilecek her şey bulunuyor.

Devremülk sahipleri ise tatil planlarını yaparken kişi başı bütçe hesaplamak yerine bir kere ödeyerek geniş aileleriyle birlikte olmanın keyfini yaşayacaklar. Sur Yapı Tatil Konutları Antalya’da bulunan geniş balkonlu rezidanslar birçok kişinin konaklamasına imkan verecek şekilde tasarlanmıştır. 66 metrekareden 143 metrekareye kadar daire seçenekleri bulunan devremülklerde, 1+1’ler 4 kişilik, 2+1’ler 6 kişilik, 3+1’ler ise 8 kişilik kapasiteye sahip. Devremülk sakinleri beyaz eşyadan oturma takımına, küçük ev aletlerinden ev dokumacılığına kadar her türlü ihtiyaca cevap veren hazır eşyayı bulabilecek.

Sur Yapı’dan özel indirimler!

Elmas, sağlık çalışanları, öğretmenler, bankacılar ve kamu çalışanlarına yüzde 5 ek indirim sağladıklarını belirterek, “Pandemi sürecinde büyük fedakarlıklar yapan sağlık çalışanlarımıza ve öğretmenlerimize teşekkür etmek istedik. Onlar için Tatil Evleri projemizde yaptığımız tüm indirimlere yüzde 5 ilave indirim yaptık. Burada indirimlerden çok sağlık çalışanlarımızı, öğretmenlerimizi ve kamu çalışanlarımızı bölümün öncü firması olarak düşündüğümüzü göstermek istedik” dedi. Elmas, Babalar Günü’nde yüzde 5 indirim sağladıklarını da dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu