Yaşam

Oligarch İstanbul’da Barbie Defilesi

Gecenin mankenleri ve davetlileri özel olarak hazırlanmış dev Barbie oyuncak kutularında yerde poz verdi.

Geceye katılan kadın ve erkekler Barbie ve Ken bebekleri gibi pembe beyaz kostümler giydiler.

Modacı Cafer Andıç’tan Barbie defilesi…

Oligark İstanbul’da büyük ilgi gören ve çok sayıda davetlinin katıldığı gecede, Cafer Andıç’ın gece için butiklerden ve genç modacılardan topladığı Barbie Koleksiyonu’ndaki kıyafetleri 35 kadın model tarafından podyumda sunuldu. Demet Şener ve Özge Ulusoy’un Barbie kıyafetleriyle başrol modelleri olarak podyuma çıktığı gecede aralarında Cansu Taşkın ve Tuğçe Aral’ın da bulunduğu ünlü modeller kıyafetleri, makyajları ve saçlarıyla göz doldurdu.

Barbie yapay zekayla sunucu oldu…

Oligark bir prensip imzaladı ve gecenin ev sahibini Barbie bebek yaptı. Animasyon sinemasındaki yapay zeka sayesinde Barbie bebek gecenin konuklarına sunuculuk yaptı ve bu sayede bir unsur oluşturdu.

Erkek bebek “Ken” kıyafetleri tasarımcı Şeyhmus Can’dan…

Gecenin ikinci defilesi ise tasarımcı Şeyhmus Can’ın markası FC Plus’ın hazırladığı “Ken” kıyafetleri oldu. Barbie’nin arkadaşı Ken’in kıyafetlerinden oluşan kreasyonlar da büyük ilgiyle izlendi. Erkek modeller dev bir oyuncak kutusunun içinden “Ken” bebeğinin kıyafetlerini giyerek podyuma çıktı. Modellerin katıldığı partide gecenin sonunda havai fişek gösterileri ve dans gösterileri geceye renk kattı.

PARTİ İLE İLGİLİ ÇOK FARKLI FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu