Haber

Mithat Körler, Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nda konser verdi

TepebaşıBelediyesinin düzenlediği 16. Uluslararası Eskisehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nda Eskişehir’in sevilen seslerinden biri. Mithat KörlerEskişehirli müzikseverlerle buluştu.

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Eskisehir Pişmiş Toprak Sempozyumu her yıl olduğu gibi bu yıl da Eskişehirlilere müzik şöleni yaşatıyor. Etkinlik kapsamında düzenlenen konserlerde pek çok vatandaş müzik dolu anlar yaşıyor. Son olarak sempozyumun düzenlendiği Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleştirilen Mithat Körler konseri, Eskişehirliler tarafından beğeniyle karşılandı. Sempozyum alanını dolduran vatandaşlar, görme engellilerin şarkılarına eşlik ederek keyifli bir akşam geçirdi.

Eski pop şarkılarının yanı sıra kendi eserlerini de seslendiren Körler, konserini, Eskişehirspor tribünlerinin marşı haline gelen “İşte Taraftar, İşte Şampiyon” şarkısıyla noktaladı.

Sempozyum kapsamında Gece Tarifesi 13 Eylül’de, Ali Altay Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı ise 17 Eylül’de Eskişehirlilerle buluşacak.

Kaynak: ANKA / Kültür ve Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu