Haber

Meski, Çamlıyayla Teknik Hizmetler Yerleşkesi İnşaatını Tamamladı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ), depo ve atölye inşaatları inşaatını tamamladı. Böylece ilçedeki vatandaşlar yeni hizmet binasında yer alan abone merkezi ile işlemlerini hızlı ve sadakatle yürütebilecek. Çamlıyayla ilçesinin malzemelerinin depolama ihtiyacını karşılayacak yerleşke içerisine depo ve atölye binasının yapılması ile oluşabilecek sorunlar daha kısa sürede çözülecek ve vatandaşların mağduriyetinin önüne geçilecektir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Çamlıyayla Teknik Hizmet Birimleri Yerleşkesi Mersin Su ve Kanalizasyon İşletmesi (MESKİ) Genel Müdürlüğü çalışmalarını tamamladı. Abone merkezinin vatandaşların hizmetine sunulacağı yerleşkede depo ve atölye binaları da yer alacak. Yeni hizmet binasında yer alacak abone merkezi ile vatandaşlar daha hızlı ve konforlu bir süreç gerçekleştirebilecek.

MESKİ Genel Müdürlüğü, alt yapı yatırımlarına ek olarak, teçhizatını ve tüm teçhizatını özenle korumak amacıyla depo ve atölye binaları inşa etme çalışmalarını sürdürmektedir. MESKİ Doğu İşletme Müdürlüğü’nün üretim çalışmaları kapsamında Çamlıyayla’da yatırım bedeli 8 milyon 224 bin TL olan ? Hizmet binası, depo ve araç bakım-onarım atölyelerini sağlayacak çalışmalar tamamlandı. Kampüs imalat çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte ilçenin ekipman ihtiyacı da yerinde karşılanacak. Bu sayede olası arızaların analiz süresi minimum seviyelere inecek, vatandaşlar mağdur olmayacak.

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu