Haber

KONDA’dan anket operasyonu: Kılıçdaroğlu ve Akşener’e hayırlı olsun!

Türkiye’de bilimsel yöntemlerle yapılan hiçbir ankette Kemal Kılıçdaroğlu önde çıkmazken, seçime 3 gün kala KONDA isimli şirket son seçim anketi olarak yayınladığı grafikte seçmenin aklıyla adeta alay etti. Kemal Kılıçdaroğlu’nu aradaki farkı kapatmış gibi gösteren Konda, bununla yetinmeyip hem Önder Erdoğan’ın hem de Muharrem İnce’nin oylarını alıp Kılıçdaroğlu’na adeta olduğu gibi vererek 7’li tabloyu Türkiye’de göstermeye çalıştı. Erdoğan’ın önü.

DİĞER ADAYLARIN OYLARINI SİLİP KILIÇDAROĞLU’YU EKLEDİLER!

Kılıçdaroğlu’na gönderilen anketlerde bile kendisini önde gösteren bir çalışmaya rastlanmazken, Konda’nın diğer adaylardan sildiği oyları doğrudan Kemal Kılıçdaroğlu’na yazması tepki çekti.

ERDOĞAN’IN OYLARINI SİLİP KILIÇDAROĞLU’YA EKLEDİLER!

Konda, siyasette benzeri görülmemiş bir oylama yaparak Erdoğan’ın puanlarını sildi ve doğrudan Kemal Kılıçdaroğlu’na ekledi.

KONDA’NIN KALDIRIMLARI KİMLERLE NEREDE KESİŞİYOR?

KURUCU ALMAN DERNEĞİ TEMSİLCİSİ!

KONDA’nın kurucularından Bekir Ağırdır’ın, Türkiye’deki bölücü yapıları desteklemesiyle tanınan Alman Heinrich Böll Stiftung Derneği’nin Türkiye temsilcisi olduğu belirtiliyor.

Kızı HDP EŞ BAŞKANI OLDU

KONDA’nın kurucusu Tarhan Erdem’in kızı Ayşe Fazilet, HDP İstanbul İl Eşbaşkanıydı, Ayşe Fazilet halen HDP ile çalışıyor. Erdem’in “Kararsızları HDP’den çıkaracağız” gibi açıklamaları malum. Ayşe Erdem ailesinin o dönemde en büyük destekçisi olduğunu ifade ederek, “Babam bana çok gerçek bir iş yaptığımı hissettiriyor.”

ERDOĞAN GİTSİN’İN OĞLUNUN GÖRÜNTÜSÜ VAR!

7’li masa adıyla faaliyet gösteren Konda’nın kurucusu Tarhan Erdem’in oğlu Aydın Fazilet, “Erdoğan gitsin” dediği görüntüyle de tanınıyor…

KAYNAK: SABAH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu