Yaşam

Çeşme’ye değer katacak proje: “Alaçatı Modern Set Yolda”

Kültür-sanat alanındaki projeleriyle adından söz ettiren Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, çağdaş sanat merkezi projesi Alaçatı Contemporary Project’i hayata geçiriyor.

Göreve geldiği günden bu yana sözlerini teker teker hayata geçiren Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, hayata geçirdiği projelere bir yenisini daha ekledi. Şehirlerin kültür, sanat ve sporla var olduğunun altını çizen Oran, Alaçatı’da yepyeni bir proje başlattı.

İlgili Makaleler

Alaçatı Arkas Holding işbirliğiyle hayata geçirilen, yaklaşık 2.000 metrekare toplam alan üzerinde dönemsel stant salonu, sabit stant salonu, kafe, etkinlik ve atölye salonları ve depolama alanlarından oluşan çağdaş sanat merkezi projesi Alaçatı Contemporary bodrum ve zemin katlarda Alaçatı’nın çehresini değiştirecek.

Alaçatı’da atıl durumdaki bir binayı yıkmak yerine Alaçatı Çağdaş Projesi’nin yapılmaya başlandığını belirten Oran, “Göreve geldiğimizde Çeşme’yi kültür, sanat ve sporla adından söz ettireceğimize, yaratacağımıza söz vermiştim. işimizi ve aşımızı büyüterek herkesin yüzünün güleceği mutlu bir çeşme. Verdiğimiz tüm sözleri adım adım yerine getirmenin gururunu yaşıyorum. Alaçatı’ya değer katacak Alaçatı Modern’i de kısa sürede tamamlayarak Çeşmelilerin hizmetine sunacağız. Çeşmemize hayırlı olsun” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu