Haber

Başkan Savran, AK Parti Milletvekili Adayı Çalışkan ile Esnaf Ziyaretinde Bulundu

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, “14 Mayıs akşamı sandıklar açıldığında bu millet asrın Türkiye’sinin kapısını sonuna kadar açmış olacaktır.” söz konusu.

İl Başkanı Dr. Mehmet Savran, AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Emre Çalışkan ile birlikte esnafı ziyaret etti. Toptancılar Sitesi ve FORUM Kapadokya AVM’de düzenlenen ziyaretlere AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan ile AK Parti İl ve Gençlik Kolları yöneticileri de katıldı.

İşyerlerinde yaptıkları bayram alışverişinde esnaf ve vatandaşların talep ve tekliflerini dinleyen Belediye Başkanı Savran ve Milletvekili Adayı Çalışkan, vatandaşlara bugüne kadar partilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

AK Parti’nin 14 Mayıs akşamı seçimlerden yeni bir zaferle çıkacağına yürekten inandığını belirten Başkan Savran, “Cumhur İttifakı olarak seçimlerden hem genel olarak hem de genel olarak tarihi bir zaferle çıkacağımıza inanıyoruz. ve yerel olarak. Milletimiz, halka hizmeti Allah’a hizmet olarak gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve onun liderliğinde Türkiye’yi yeni yüzyıla taşıyacak ekiplere her zamankinden daha fazla destek verecektir. Bundan en ufak bir şüphemiz yok” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sariyer-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu